Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми

Nơi chia sẽ những hình ảnh, câu chuyện của các bậc Thiền sư

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми

Gửi bàigửi bởi tdfcmjlscwlt » Thứ 3 15/09/20 7:43

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Hình ảnh

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

Фільм Тарас. Повернення – Іди в поле косити, кажу тобі! Як треба буде до млина, то я сам поїду. – Що ти кажеш? Щоб мене мій син, моя кров, та прив’язав налигачем серед вигону на сміх людям? – сичала Кайдашиха. – Ось я візьму мішка та напну тобі на голову мов скаженій собаці, бо ти нас усіх перекусаєш. Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Бродовський поставив шинок коло самих заводiв, хоч усi шинки в мiстечку були закупленi в дiдича таки Бродовським. Бурлаки в шинку оддавали Бродовському назад за його горiлку заробленi в його грошi. – Може, оддасте в москалi? – вже грубо промовив Микола. Кайдашиха вискочила з хати і наробила галасу. .

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Кайдаш прийшов додому. Ввійшов він у двір, дивиться в той куток, де росли густі колючки, аж там замість колючок ростуть маленькі чортики з ріжками, схожими на цвяхи. Кайдаш махнув косою, і йому здалося, що ті чортики полягли покосами та тільки ніжками дригають. Він викосив усі колючки, коли гляне за двір, аж і там, замість кропиви та лопуху, ростуть чортики. Кайдаш давай косити кропиву. З хати повиходили сини й невістки. Карпо гукнув до батька: Бурлаки звернули в яр на одпочинок. В тому яру вилась невеличка течiя i ховалась далеко-далеко, мiж спадистими горбами. Понад потоком зеленiли густi очерети, скiльки можна було осягти оком. Подекуди мiж очеретом та оситнягом блищали невеличкi плеса, чистi й яснi, як дзеркало, а кругом їх стояв рiвною стiною густий оситняг. Надворi вечорiло. На заходi небо почервонiло й запалало вогнем, розкиданi легенькi хмарки, нiби гурток лебедiв, i степ, i очерет облились рожевим свiтом.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– I хто його пiдпалив? – питав наче сам у себе Кавун. – А дивiться лишень, чи не лiтає чия душа в полум’ї? Як лiтає, ми впiзнаємо, чия то душа, й знатимемо, хто оце пiдпалив тiк. З хати повибігали діти, вгляділи страшне закривавлене бабине лице й підняли ґвалт. Собаки гавкали на писаря та на голову, аж скиглили. З села почали збігатись люди. Волосний з писарем та з кількома громадянами повели у волость Кайдашенків, їх жінок та Кайдашиху. Вони насилу розплутали їх справу і присудили Карпові одірвати хату й поставити окроми на своєму городі, бо Лаврін, як менший син, мав право зостаться в батьковій хаті і за те був повинен додержать матір до смерті. Громада присудила розділити ґрунт між Кайдашенками пополовині.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Лінійний продюсер: Андрій Полікашкін. – Авжеж будемо, бо ще й на церкву покладе!

.
Русские фильмы фильмы онлайн смотрет бесплатно фіьм онлайн #фильмы #Смотреть #кино #2020
tdfcmjlscwlt

Đã gởi: 0 lần
Đã nhận: 0 lần

Share On:

Chia sẽ Facebook Facebook Chia sẽ Twitter Twitter

Quay về Vườn Thiền