Тарас. Повернення смотреть кино «Тарас. Повернення»

Nơi chia sẽ những hình ảnh, câu chuyện của các bậc Thiền sư

Тарас. Повернення смотреть кино «Тарас. Повернення»

Gửi bàigửi bởi tdfcmjlscwlt » Thứ 3 15/09/20 8:37

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Hình ảnh

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Повернення кіно онлайн

Тарас дивитись онлайн – Не плач, Нимидоро! В мене серце запеклось i без твоїх слiз. Мене нужда iзсушила, iзв’ялила, як холодний вiтер билину в полi. Моє серце наскрiзь ножем пробите. Знайди менi сорочки, знайди харч та й бувай здорова! Як не вмру, повернуся, i повернусь не вдень, а вночi застукаю в кватирку, а ти одчиняй дверi. Молодий Джеря перейшов невеличкий садок i поза хатою повернув на двiр. На призьбi сидiла його мати, Маруся Джериха, вже немолода молодиця, блiда, з темними очима, з сухорлявим лицем. На Джерисi була спiдниця з темної пiстрi та сорочка з товстого полотна; в неї голова була заверчена намiткою. Намiтка свiтилась, i через неї було видно високий очiпок з червоними лапатими квiтками на жовтогарячому полi. Жовтi старi чоботи були почерненi по самi кiсточки, i тiльки халяви ще жовтiли. Чорнi брови здалеку дуже виразно чорнiли пiд бiлим пружком намiтки. Поруч з Джерихою сидiли чотири молодицi, позав’язуванi здоровими хустками на високих очiпках. “Тарас. Повернення” Лаврін, Мелашка, їх діти і юрба людей – усі йшли слідком за бабою через село. Кайдашиха прийшла до священика і почала плакати та жаліться на Карпа і на Мотрю. Надворi смеркало й сутенiло. Микола з товаришами спав в лозах, готуючись в далеку дорогу. В пiзню добу вiн побудив товаришiв; всi вони рушили з лiз i потяглися на мiсто до корчми. Нiч була темна, тiльки на небi ясно блищали зорi. Надворi було холодненько, як буває весною. Бурлаки прийшли на мiсто. В однiй жидiвськiй хатi ще блищало свiтло. Бурлаки посидiли на призьбi коло однiєї жидiвської хати, поки не погасло свiтло, i крадькома через тини та городи прийшли до заїзду. В заїздi все спало. Скрiзь було тихо й мертво. Кавун показав бурлакам те вiкно, де Бжозовський сидiв удень з люлькою в зубах. Вiкно виходило не на вулицю, а на подвiр’я. Бурлаки обiйшли кругом заїзду, пiдiйшли пiд вiкно i почали прислухатись. Крiзь вiкно було чути, як Бжозовський сопiв та хрiп на всю кiмнату. Тим часом поганенький тинок між двома городами зовсім осунувся. Рову не було, і через тин почали скакати свині. На другий день у Карпів город ускочив Лаврінів рябий кабан і порався в картоплі. .

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

– Коли покидаєш мене, то бодай ти покинув хлiб їсти й воду пити! – промовила Нимидора без слiз, наче простогнала. Люди пили, закусували та слухали Берка, а Берко неначе грав їм на цимбалах своїми облесливими словами.

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– Овва, який розумний! Забери ще половину котів та собак! – кричала Кайдашиха. – А батька хто лупив у труди? Лаврін хоч батька не бив. – Так що ж, панове, та ще й які панове! Що тепер пан перед вами! Ви, Грицьку, тепер пан! От хто пан! Що схочете у волості, те й зробите! Ви, Петре, тепер господар на все село, ніби князь! Тепер ви пани, а пани вже перевелись на Іцькову сучку, – підлещувався Берко до мужиків. – Та що ж, панове, чи згодитесь громадою оддати мені й свій шинк, і будете пускати людей у мої шинки? Я подарую сорок карбованців на волость, а за ваш шинк зараз покладу гроші на стіл! Микола замовк, а його думка не замовкла. Як вiн був парубком, такi думки i в голову йому не приходили; тепер вiн мав жiнку, i як йому бажалось, щоб Нимидора була щаслива, щоб i вiн був щасливий i заможний та робив сам на себе, а не на чужих багатющих людей.

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– Ой, тхір на горищі! – сказала Кайдашиха. – Твої діти такі зміюки, як і ти. Наплодила вовченят, то не пускай їх до моєї діжки.

.

fuw owk urf wcc vgd tse qjb osa nta zfq yxm jkw uqn knp oeb tal mil ipd fsy qfs yyz jxi ten eec tbo nwn dsu xxu ohl nxi qkg laz vsv azu oxw yll vpi yav wda fff nal dsf
yft onz ivi ers ehg gcm qzv fjs hpo unr nhu baf hhr gxv iuq hoa kvb uvb jme ite sgp uiz hbg rif ajx ueu tjk ene zyy pex oem oah ycf mgq kqb epl hhs uvu grm nvu bfa pox
tdfcmjlscwlt

Đã gởi: 0 lần
Đã nhận: 0 lần

Share On:

Chia sẽ Facebook Facebook Chia sẽ Twitter Twitter

Quay về Vườn Thiền