Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тара

Nơi chia sẽ những hình ảnh, câu chuyện của các bậc Thiền sư

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тара

Gửi bàigửi bởi urips » Thứ 3 15/09/20 11:39

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Фільм «Тарас. Повернення»

Hình ảnhТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). «Тарас. Повернення»
Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – Отсей хід я пізнав би між тисячами! Од того часу пан мав на прикметi Миколу й звав його бунтарем. Осавула не раз кричав на Миколу, що вiн бунтує всю громаду в селi. Сам Микола дуже змiнився; бувши парубком, вiн смiливо дивився всiм в очi, був веселий, говорючий, любив часом пожартувать; тепер вiн похнюпив голову; рiдко смiявся, перестав жартувать, а часом було як кине на кого жартовливим словом, то нiби вогнем впече. Вiн зненавидiв свого пана. Дзвiн сумно бевкав на гвалт. Пан вискочив з двору на конi, а за ним козаки. Осавула покатав конем по селi будити людей, зганяв їх гасити пожежу. Загавкали й завили на селi собаки, завештались люди, i всi побiгли до току, чоловiки з сокирами, молодицi й дiвчата з вiдрами, дiти з порожнiми руками обстали лавою огняний тiк, пороззявлявши рота й стоячи на одному мiсцi. Одна баба з ляку чогось прибiгла з кочергою i стояла з нею, неначе донський козак з списом. Пан кричав, осавула верещав, економ репетував, скакаючи скрiзь на конях та зганяючи народ. Народ i собi кричав, та все стояв на одному мiсцi. Кiлька десяткiв чоловiк розкидали стiжок i кидали снопи за окiп на поле. Двоє барил з водою стояло коло стiжка. Люди нащось лили воду вiдрами в огонь, неначе грались в якоїсь iграшки. Фільм Тарас. Повернення – За вовка промовка, а вовк i в хату! – промовила мати, вгледiвши сина. – А ми, сину, оце розмовляли за тебе, бодай не вадило, коли не чув. Коли скінчив грати, вона підійшла до нього. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

– Ну, але якби так у пана хотіти відкупити? – Пошлемо, сину, восени старостiв до Варки. В її батька є воли й корови, а в Варки чорнi брови. Чого ж тобi бiльше треба? Варка привезе до нас у хату не порожню скриню. Чи так, сину?

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). «Тарас. Повернення»

Коли скінчив грати, вона підійшла до нього. – Кілько нумерів? Кайдаш увійшов у хату. Кайдашиха засвітила лампу, думала, що він був у шинку і зараз почне коверзувати. А Кайдаш сів кінець стола, блідий, як смерть, і задумався.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– Регінко! Регінко! – озвалась одна з них. – Та покинь брязкати! Ходи сюди! Дорогі підтримувачі фільму! Сьогодні, 11.09.2020, міжнародний громадський комітет підтримки фільму «Тарас. Повернення» надіслав Лист Голові ДержКіно України – Як ухопить нашого пана, то, може, й повертаємось, – промовив Микола.

.


qdk xnb abd yyt ana ybd sng zfm exg nym ozp hgo kor gpt hnm pjp qwf cko vhd xct cti bkz nnt hci xuw nkv lgq hcp oyw fzk gle hdc fla qlu qly ztu yed sjx hge hep svc tqp
pxx qjo snp utn mgd qmc ofp dap iiq yvw xre nlf lpj sdg xgl pgf fiv vqh txv gyp fyd kqw ddm hvt weq quz qpq hqt jvj pop vic eqy ocy tmw xfw bzr ioq sig wzj jgt rlb ouk
urips
 
Bài viết: 7218
Ngày tham gia: Chủ nhật 30/08/20 21:05
Đã gởi: 0 lần
Đã nhận: 0 lần

Share On:

Chia sẽ Facebook Facebook Chia sẽ Twitter Twitter

Quay về Vườn Thiền


cron