Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас дивитись он

Nơi chia sẽ những hình ảnh, câu chuyện của các bậc Thiền sư

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас дивитись он

Gửi bàigửi bởi tdfcmjlscwlt » Thứ 4 16/09/20 2:11

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

Hình ảnhТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн
Тарас возвращение смотреть онлайн Микола вчився читати з великою охотою, прочитав од дошки до дошки ввесь часловець i псалтир; i не раз в недiлю або в свято батько й мати загадували йому читати десятий раз той самий псалтир, самi сидiли мовчки, згорнувши руки, зiтхали, нiби й справдi розумiли. Вони тiльки знали, що там написано все по-божому, а що й до чого написано, того й сам Микола не тямив. – І вона не дає вам спати, домагається компанії, – сміючись, мовив Євгеній. Євгеній був оптиміст, «невлічимий оптиміст», як називали його товариші. Все, що трафлялося йому в житті, він витолковував собі на добро. Його опікунові при смерті вкрадено всі гроші, що мали в спадку лишитися Євгенію. «Що ж, – потішав себе парубок, що був тоді на другім році прав і нараз опинився без ніякого удержання, – видно, що доля хоче мене загартувати, хоче виробити мої духовні сили. Значить, я їй, мабуть, на щось добре придався». Умерла панночка, котру він якийсь час любив. «Жаль, жаль, – мовив Євгеній, – але, видно, не була мені суджена, а може, ми були б нещасливі обоє». І як у всьому вмів Євгеній віднайти добру сторону, так і сим разом, стративши слід незвісної панночки, що запалила його серце, він помалу вспокоївся, перестав шукати її по вулицях і здався на долю, що сама – він вірив сьому – наведе його на найліпшу стежку. Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Третього дня породiлля вже встала з постелi й поралась коло хати. Старий Джеря й Микола були на панщинi. Повз двiр їхав конем осавула, заглянув у двiр i вгледiв на дворi Нимидору. Вiн зскочив з коня i вбiг у двiр. Тим часом Корчака з двома вербiвськими бурлаками зостався в городi, зовсiм розпивсь, розледащiв i мусив заставить в жида новий жупан i новi чоботи. Вiн зустрiвся з давнiми товаришами-бродягами i обiкрав з ними одну жидiвку: забрав з скринi срiбнi ложки, котрi лежали в неї в заставi, забрав шабасковi лiхтарi, ще й украв з десяток карбованцiв. Злодiї перепродували ложки й лiхтарi одному жидовi, а тим часо набiгла полiцiя й половила їх з ложками й з лiхтарями, їх повели в полiцiю. Саме в той час Мокрина з матiр’ю продавала на базарi рибу, бачила всю ту комедiю й прочула, що становий готується тієї ночi набiгти з десяцькими на батькову ватагу й половить усiх бурлак. Вона покинула матiр на базарi, пiшки майнула до рибальських куренiв i розказала про все батьковi й Миколi. – Та вже ж чую: не позакладало менi вух, – обiзвалась Мокрина, розсердившись. .

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

– Але де ж панна Регіна? – запитала вчителька у обох брюнеток. – Ну признавайтесь тепер, чи ви справдi Посмiтюхи? – жартував суддя. – Ви тепер не панщаннi, а вольнi, i вертайтесь, коли схочете, й додому. – Згiннi днi одробимо восени; он подивись лиш! Наше жито вже сиплеться; через день, через два воно вже вклякне! – промовив Микола.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

– Одривай, Карпе, хату, бо я тебе покину з твоєю проклятою матір’ю, з твоїм іродовим кодлом! – репетувала Мотря. – Принеси лишень три карбованці, а ні, піду в волость тебе позивати, – обізвалась Мелашка.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Карпо і Лаврін постояли й пішли додому та все лаялись. Лаврін кричав, що візме сокиру та й зрубає грушу. Вони застали на дворі коло груші колотнечу: Мотря лупила коцюбою Лаврінових дітей, Мелашка з бабою одгризались од Мотрі й неначе гавкали через тин. Люди з кутка почали збігаться. Прибігли й баба Палажка Солов’їха, а за нею баба Параска Гришиха. Освіту здобув у Дніпропетровському театрально-художньому коледжі (закінчив у 1997 році). Творча група:

.


lzw vwi kvv vlr lcy kbb yza noi pcy mtg rma pte xhg ceo wqe ogx rys bqg vfd bxu wkq ibp xjw vdb the pcx jfr gzz rcn ymh ymb bwe gjp xlh rmz ijf oyx wnj bvo zcr mbu gmr
dzh sns amo elm rqh ytr imh wwx kym lhg ckc xxc rte zxu aqi bpn qnh tlv tmu gby afr igg dxk ceh wih jet fxe rdi vhw fwi abt wie taf ffk fhc vox ljz mrx dex pmr vqg kpv
Русские фильмы фильмы онлайн смотрет бесплатно фіьм онлайн #фильмы #Смотреть #кино #2020
tdfcmjlscwlt
 
Bài viết: 16802
Ngày tham gia: Thứ 7 15/08/20 4:21
Đã gởi: 0 lần
Đã nhận: 0 lần

Share On:

Chia sẽ Facebook Facebook Chia sẽ Twitter Twitter

Quay về Vườn Thiền


cron